Praca dla Elektryka (szafy sterownicze)

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka i Energetyka Ciasna

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
ALS AUTOMATION w Ciasnej to prężnie rozwijająca się firma z ponad 10-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań automatyki przemysłowej.
Poszukujemy osoby na stanowisko: Elektryk.
Zakres obowiązków:
  • montaż szaf sterowniczych zgodnie z otrzymaną dokumentacją,
  • montaż aparatury i okablowania u klienta docelowego,
  • bieżąca kontrola oraz raportowanie postępu prac,
  • rozruch oraz uruchomienie końcowe instalacji,
  • wykonywanie prac serwisowych w istniejących maszynach.
Wymagania:
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • min. 3 letnie doświadczenie w branży,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • uprawnienia SEP D+E do 1000 V,
  • dokładność, sumienność i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy :
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • uczestnictwo w projektach realizowanych dla klientów z całego świata,
  • praca w młodym, prężnie rozwijającym się zespole.
Kontakt telefoniczny:
608 489 476
+48 34 347 34 08
CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres email: praca(at)als.pl
W CV prosimy umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry