To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Wrocław

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Dla Naszego klienta, europejskiego lidera w dziedzinie odlewnictwa metodą ośrodkową. Poszukujemy zaangażowanych oraz chętnych do pracy i nauki osób na stanowisko:
            Odlewnik

Zakres obowiązków:
  • Obsługa piecy odlewniczych
  • Obsługa urządzeń odlewniczych
  • Sterowanie procesem technologicznym

Wymagania Klienta
  • Wykształcenie zawodowe- techniczne
  • Doświadczenie w odlewnictwie
  • Uprawnienia na wózki widłowe gazowe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka polskiego
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane:
  • Uprawnienia energetyczne do pracy przy piecach elektrycznych
  • Uprawnienia na sterowanie suwnicą z poziomu „0”

Klient Oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji- pakiet szkoleń
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Fundusz świadczeń socjalnych

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry