Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Katowice

Ahead Professionals - Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!
Obecnie dla naszego klienta, lidera w branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Programista PLC
Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (UOP, B2B, UZ),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie dotychczasowego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach,
  • Rozbudowany pakiet benefitów,
  • Pracę w zespole osób z ogromnym doświadczeniem i pasją
  • Interesujące zadania dające możliwości poszerzenia wiedzy oraz zdobycia doświadczenia
Zadania:
  • Programowanie sterowników przemysłowych Siemens, Allen Bradley, Pheonix Contact
  • Udział w procesie programowania zautomatyzowanych linii produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Tworzenie dokumentacji technicznej stanowisk zautomatyzowanych
  • Realizacja prac u Klienta (w Polsce i za granicą)
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub techniczne związane z programowaniem, automatyką lub robotyką
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
  • Gotowość do podróży służbowych w kraju oraz za granicą
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych