Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Poznań

Obecnie dla Klienta, firmy będącej dostawcą usług inżynieryjnych dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
PROGRAMISTA PLC

Obowiązki:
  • programowanie sterowników PLC Siemens Simatic S7/S5,
  • testowanie i implementowanie oprogramowania,
  • codzienna praca ze schematami elektrycznymi i dokumentacją techniczną,
  • praca w oparciu o standardy koncernów przemysłu samochodowego,
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów kierunkowych,
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość oprogramowania E-plan, WinCC,
  • solidność i odpowiedzialność,
  • znajomość standardu VW VASS 5 lub 6,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów w przedziale 20% czasu pracy,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • umowa o pracę w nowoczesnej firmie o niemieckiej kulturze pracy,
  • szkolenia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • benefity- karta Multisport, szkolenia językowe, dodatki do wynagrodzenia
  • ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów,
  • dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle,
  • dostęp do laboratorium wyposażonego w roboty przemysłowe ABB i KUKA,
  • prowizje od projektów, delegacje oraz opłacony hotel w miejscu wykonywania pracy
  • miłą atmosferę pracy w młodym, kooperacyjnie nastawionym zespole,
  • ciągły rozwój zawodowy.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych