To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Łódź

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak: Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Tesla, Lexus, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista PLC
Miejsce pracy: Łódź

Główne obowiązki:
  • przygotowanie oprogramowania dla sterowników PLC zgodnie ze standardami oraz wytycznymi kontrahentów
  • przygotowanie aplikacji HMI / SCADA
  • testowanie oprogramowania
  • uruchomienie systemów u klienta (wyjazdy na terenie całego świata – zależnie od projektu, głównie Unia Europejska; częstotliwość i czas trwania uzależniony od destynacji)
  • dobieranie rozwiązań technicznych
  • tworzenie oraz modyfikowanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z kierownikiem projektu oraz kontrahentami zagranicznymi
  • analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: automatyka, robotyka, pokrewne
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom co najmniej średniozaawansowany) umożliwiająca pracę za granicą, czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (od 50-70% czasu pracy w delegacji w skali roku)
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy zespołowej
  • motywacja do ciągłego rozwoju, chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
Mile widziane:
  • umiejętność czytania / tworzenia dokumentacji elektrycznych (ePlan, inne)
  • znajomość standardów Automotive (Integra 5/6, L7, V8, VASS 5/6, GM, inne)
  • znajomość sieci przemysłowych (ProfiNet, Profibus, DeviceNet, inne)
  • minimum rok doświadczenia w programowaniu sterowników PLC (Siemens, Beckhoff, Allen Bradley, inne) I/LUB doświadczenie w programowaniu systemów i wizualizacji HMI/Scada (WinCC, InTouch, Zenon, inne)

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (większość naszych pracowników jest zatrudniana na czas nieokreślony – zaraz po umowie na okres próbny)
  • wynagrodzenie rosnące adekwatnie do umiejętności
  • elastyczny czas pracy w biurze
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze
  • dużą dozę samodzielności, aktywny udział w realizacji projektów
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji (wewnętrzny program rozwojowy)
  • udział w ciekawych projektach na całym świecie
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry