Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Warszawa

Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
  • B2B (FV)
W Sii poszukujemy doświadczonych Programistów PLC, którzy będą mieli okazję dołączyć do naszej wewnętrznej komórki Inżynierii, wyspecjalizowanej w realizowaniu projektów z zakresu automatyki przemysłowej.
Nasze zespoły koncentrują najlepszych specjalistów w obszarze robotyki, programowania PLC, projektowania elektryki oraz mechaniki i budowy maszyn - posiadamy własny Dział Konstruktorski.
Co więcej, uruchomiliśmy własną halę montażową do budowy kompletnych linii produkcyjnych oraz laboratorium robotyki i techniki napędowej w którym można szkolić swoje umiejętności.
Ze względu na charakter pracy wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, a także otwartość na podróże zagraniczne w wymiarze 60-70% w skali roku.

Twoje zadania:
  • Udział w rozwojowych projektach dotyczących z branży intralogistycznej oraz automotive
  • Samodzielne programowanie systemów automatyki (PLC, wizualizacje, sterowniki)
  • Uruchamianie maszyn
  • Doświadczenie w programowaniu zgodnym z normami bezpieczeństwa
  • Wspieranie procesów produkcyjnych, udzielanie pomocy technicznej
  • Tworzenie dokumentacji i specyfikacji technicznych
  • Udział w projektach realizowanych przez Sii w fabrykach zlokalizowanych na całym świecie (min. Niemcy, Austria, Włochy, Hiszpania, UK, USA, Brazylia czy Chiny)
 Twoje umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu Automatyki i Robotyki
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu sterowników PLC (Siemens lub Allen Bradley)
  • Umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji technicznej i projektowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Dużym atutem jest znajomość standardów takich jak TMO, Integra, VASS
Widełki:
Umowa o pracę: 6 500-10 000 zł brutto/miesiąc
B2B: 500-750 zł/dzień (średnia stawka na fakturze pracując 21 dni w miesiącu po 8 godzin dziennie)

Dodatkowo w przypadku podróży biznesowych wypłacane są diety (stawki zależne od miejsca wyjazdu, zgodne z rozporządzeniem). Pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania oraz podróży.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych