Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Wrocław

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem w 2017 roku zatrudnienie znalazło 30 000 osób w całej Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową i stałą. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl.

Aktualnie dla naszego klienta firmy z 15 letnim doświadczeniem w realizacji projektów z zakresu automatyki i robotyki dla największych marek automotive na świecie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista PLC
Miejsce pracy: Wrocław

Nasza oferta:
- Udział w międzynarodowych projektach z zakresu automatyki i robotyki dla największych marek automotive na świecie
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i umiejętności
- Pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę
- Niezbędny sprzęt do pracy
- Możliwość poznania najnowszych technologii
- Dodatkowy system premiowania

Zadania:
- Programowanie z zakresu PLC, HMI
- Udział w projektowaniu nowych maszyn
- Parametryzacja czujników, systemów wizyjnych
- Rozruch napędów
- Udział we wdrożeniach u klientów
- Przygotowanie dokumentacji technicznej
- Aktywny udział w tworzeniu koncepcji technicznych oraz realizacji ambitnych projektów dla klientów z różnych gałęzi przemysłu (głównie Automotive)

Nasze oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, elektronika, mechatronika, informatyka)
- Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC Rockwell, Siemens oraz modułów Safety
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- Gotowość do podróży służbowych (w tym zagranicznych)

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych