Programista robotów przemysłowych online (szukamy kandydatów z całej Polski)

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Katowice

Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
  • Umowa o dzieło
  • Umowa zlecenie
  • B2B (FV)
Ahead Professionals - Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Obecnie dla naszego klienta, lidera w branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Programista Robotów Przemysłowych
Miejsce pracy: szukamy kandydatów z całej Polski (nie oczekujemy relokacji)

Oferujemy:

- Możliwość wyboru formy zatrudnienia (UOP, B2B, UZ),
- Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie dotychczasowego doświadczenia i umiejętności
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach,
- Rozbudowany pakiet benefitów,
- Pracę w zespole osób z ogromnym doświadczeniem i pasją

Zadania:

- Programowanie robotów przemysłowych (KUKA, FANUC, ABB, COMAU)
- Udział w procesie programowania zrobotyzowanych linii produkcyjnych
- Nadzór nad procesem produkcyjnym i optymalizację jakości wyrobu końcowego
- Tworzenie dokumentacji technicznej stanowisk zautomatyzowanych
- Realizacja prac u Klienta (w Polsce i za granicą)
- Prowadzenie szkoleń dla operatorów

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe lub techniczne związane z programowaniem, automatyką lub elektryką
- Gotowość do podróży służbowych w kraju oraz za granicą
- Mile widziana znajomość standardów programowania w branży Automotive
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Prawo jazdy kat. B

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych