Projektant systemów automatyki / AKPiA

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Sokołów Małopolski

Szczegóły ogłoszenia

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie systemów sterowania AKPiA / instalacji elektrycznych.
Miejsce pracy: Sokołów Małopolski

Wymagania podstawowe:
  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku automatyka / robotyka (systemy sterowania), elektryka (instalacje elektryczne) lub pokrewnym,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • znajomość zasad projektowania systemów sterowania, rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych, instalacji zasilających i sterowniczych,
  • inicjatywa i kreatywność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania.
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu w branży AKPiA,
  • znajomość doboru aparatury kontrolno–pomiarowej (systemy sterowania) znajomość oprogramowania specjalistycznego (Eplan, PCSchematic lub pokrewne, Zuzia lub pokrewne),
  • umiejętność kosztorysowania projektów i przygotowywania ofert,
  • uprawnienia SEP,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • uczestnictwo w ciekawych projektach, dających możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania.
CV prosimy przesyłać na adres: praca(at)cse.rzeszow.pl
W CV prosimy o dodanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych