Przedstawiciel Handlowy (Branża Przemysłowa)

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzedaż Mikołów

Pełen etat
Umowa
Dla naszego klienta - stabilnej, renomowanej firmy świadczącej specjalistyczne usługi dla sektora przemysłowego z siedzibą w Mikołowie, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mikołów

Nr ref. PH/13110

Najważniejsze obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych klientów w obszarze firm z sektora energetycznego, chemicznego, automotive,
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami,
  • obsługa zapytań ofertowych,
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych usług,
  • sporządzanie ofert handlowych, wycen, doradztwo techniczne,
  • realizacja planów sprzedaży.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem,
  • min. 3-5-lat doświadczenia w sprzedaży w przemyśle, najlepiej w sprzedaży usług,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda w komunikacji z klientem,
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • pracowitość, systematyczność i konsekwencja w działaniu,
  • determinacja do osiągania celów sprzedażowych,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • znajomość podstawowych metod czyszczenia technicznego, znajomość chemii przemysłowej.
Oferujemy:
  • pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie adekwatne do osiąganych wyników w pracy,
  • samochód służbowy,
  • pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków (karta paliwowa, telefon, laptop itp.).

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych