Rittal - Obudowy sterownicze Kompakt - poproś o ofertę

Szczegóły ogłoszenia

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych o wszystkie produkty RITTAL w tym obudowy sterownicze Kompakt przez portal allektro.pl lub przez kontakt e-mail oferty@staport.pl

Obudowa sterownicza Kompakt AX

  • Obudowa sterownicza Kompakt AX Szafa bazowa AX, blacha stalowa
System Perfection. Nowa obudowa sterownicza Kompakt AX z blachy stalowej oferuje maksymalną jakość i spójność danych w inżynierskich oraz elastyczność i bezpieczeństwo w montażu i zabudowie wnętrza.
  • Obudowa sterownicza Kompakt AX Szafa bazowa AX, stal nierdzewna
System Perfection. Nowa obudowa sterownicza Kompakt AX ze stali nierdzewnej oferuje maksymalną jakość i spójność danych inżynierskich oraz elastyczność i bezpieczeństwo w montażu i zabudowie wnętrza.
  • Obudowy naścienne AX IT z szynami profilowymi 19", z regulacją głębokości
Obudowa naścienna IT o wysokiej klasie ochrony do zastosowań w środowisku przemysłowym. Z szynami profilowymi 19" o regulowanej głębokości i płytą kołnierzową z listwą szczotkową do wprowadzania kabli w podłodze obudowy. Stopień ochrony do IP 66 (odpowiednio do wybranej płyty kołnierzowej).
  • Obudowa sterownicza Kompakt AX Obudowa obsługi AX z uchwytami
Stalowa obudowa obsługi z uchwytami na bazie AX, blacha stalowa, z wykrojem Ø 130 mm pasującym do systemu ramienia nośnego CP 60/120/180, dostęp serwisowy do wyboru z przodu lub z tyłu, aluminiowa płyta przednia demontowana, w łatwy sposób, do obróbki, klasa ochrony IP 55.
  • Obudowa sterownicza Kompakt AX Obudowy obsługi AX do TFT w wersji stołowej do 24"
Obudowa TFT 24" w wersji stołowej na bazie AX, blacha stalowa, ze zintegrowanym mocowaniem VESA 75/100. Efektywne i skuteczne zabezpieczenie zwykłych monitorów biurkowych TFT o przekątnej do 24" w formacie 16:9/16:10. Wysoka klasa ochrony IP 65.
  • Akcesoria do AX
Bogata oferta akcesoriów do wszelkich zastosowań. Elastyczność, komfort montażu i bezpieczeństwo dopasowane do nowych obudów sterowniczych Kompakt AX.
 
Obudowy sterownicze Kompakt AEObudowa z drzwiami z blachy stalowej, lakierowana, z płytą montażową i płytą kołnierzową w podłodze. Stopień ochrony do IP 66.

Obudowy systemowe Kompakt CMObudowa z drzwiami z blachy stalowej, z płytą montażową i otwartą podłogą do zainstalowania płyt podłogi. Klasa ochrony IP 55. Połączenie zalet obudów szaf Kompakt AE i różnorodności rozbudowy TS 8. Listwy z otworami montażowymi w drzwiach do szybkiego mocowania mostków montażowych, wsporników węży kabli i osłon.

Systemowa szafa pojedyncza SE 8Pojedyncza szafa z blachy stalowej o stabilnym korpusie, z dwoma zintegrowanymi płaszczyznami montażowymi, przykręconą ścianą tylną i drzwiami. Stanowiące całość dach i boki z wyprofilowaną ramą. Zabudowa w pełni kompatybilna z TS 8, a przez to pełna integracja z rodziną produktów TS 8. Szerokości szaf od 600 do 1800 mm. Krótszy i tańszy montaż dzięki wyprofilowanym ścianom bocznym.

Skrzynki sterownicze z tworzywa sztucznego KSObudowa ścienna z drzwiami ze wzmacnianego włóknami szklanymi, nienasyconego poliestru, z płytą montażową. Do wyboru z lub bez drzwi przeszklonych Klasa ochrony IP 56 lub IP 66. Bezstopniowa regulacji głębokości płyt montażowych dzięki kilku płaszczyznom montażowym w obudowie. Elastyczna zabudowa wewnętrzna drzwi dzięki wprasowanym w drzwi krzywkom do mocowania. Duża stabilność zapewniana przez tworzywo sztuczne wzmacniane włóknami szklanymi.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych o wszystkie produkty RITTAL w tym obudowy sterownicze Kompakt przez portal allektro.pl lub przez kontakt e-mail oferty@staport.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 221... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry