SECOMEA #0 – Zdalny dostęp do maszyn i sieci przemysłowej – minikurs

Szczegóły ogłoszenia

Zapraszamy Cię na mini kurs zdalnego dostępu SECOMEA. Kurs powstał z myślą o każdym, kto chce zgłębić tajniki zdalnego dostępu do maszyn i sieci przemysłowej. Zdalny dostęp rozwija się dynamiczne i zyskuje na znaczeniu zwłaszcza w sytuacji w jakiej znalazł się świat. Dedykujemy ten kurs zarówno początkującym automatykom, serwisantom, projektantom jak i doświadczonym ludziom związanych z automatyką przemysłową.

Niniejszy kurs zawiera wybrane lekcje, które dadzą Ci przedsmak tego, co czeka się w pełnym kursie. Minikurs jest bezpłatny, dlatego nie wahaj się ani chwili i oceń czy jest to coś, czego potrzebujesz. A jeśli będziesz chętny, zainteresuj się pełnym kursem.

Zapraszamy do sprawdzenia zestawów startowych SECOMEA (zestawy zawierają pełny kurs w pakiecie).

ZAPISZ SIĘ NA KURS

 

Czy ten minikurs jest dla Ciebie?

Mini kurs zawiera wybrane lekcje z pełnego kursu, ale w zupełności wystarczą aby uruchomić zdalny dostęp SECOMEA w podstawowym zakresie. Mini kurs pozwoli Ci się zorientować, czy warto zainteresować się pełnym kursem online. Pełny kurs można zdobyć na dwa sposoby – zakupując jeden z zestawów startowych, otrzymujesz wtedy dostęp do pełnego kursu w pakiecie. Możesz też go zakupić osobno na tej stronie (choć polecamy najpierw zajrzeć do mini kursu! Może znajdować się tam niespodzianka).
 

Czy SECOMEA to dobry wybór do zdalnego dostępu?

Wiemy, że tak! Śledzimy fora, grupy social media i widzimy jak wiele automatyków chwali te rozwiązanie. Wielu ocenia je jako przyjazne do prostych aplikacji, ale też  chwali za jedno z najbardziej zaawansowanych. I dzięki temu kursowi, poznasz podstawy oraz skomplikowane funkcje. Zostaną pokazane w teorii i praktyce, dzięki czemu zrozumiesz jak działają i będziesz potrafił wykorzystać to w swoich układach automatyki i sieciach przemysłowych.

Kim są Twoi prowadzący?


W trakcie kursu będą Ci towarzyszyli Krzysztof Zajdel oraz Anna Zajdel z firmy Comparta.pl, która jest dystrybutorem sprzętu SECOMEA. Po środku trójki jest Marcin Faszczewski z iAutomatyka.pl, który koordynował cały proces powstawania kursu. Wykonaliśmy szkolenie online, które w spokojnym tempie wdroży Cię w świat SECOMEA. Zapisując się na minikurs możesz go zrobić w dowolnym momencie i tak długo jak chcesz.

Agenda kursu

  1. Zdalny dostęp w przemyśl
  2. Uruchomienie pakietu startowego
  3. Cyberbezpieczeństwo – jakie są zagrożenia?
  4. Device Agenty
  5. Zarządzanie użytkownikami
  6. Praca domowa
  7. Dostęp do pełnego kursu zdalnego dostępu z Secomea

 

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: +48... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry