Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Tychy

Pełen etat
Umowa
Dla naszego Klienta - firmy z branży automotive z siedzibą w Tychach w związku z dynamicznym rozwojem oraz realizacją nowych projektów - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. S/16612

Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia firma zapewnia rozbudowany system benefitów oraz zatrudnienie bezpośrednio w firmie.
Najważniejsze obowiązki:
  • przezbrajanie, naprawa tłoczników i wykrojników,
  • konserwacje oraz regeneracje.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • dokładność i systematyczność,
  • chęć do pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z firmą),
  • dofinansowanie do kursów, pakiet szkoleń,
  • rozbudowany system premiowy (premia miesięczna, absencyjna, urlopowa, świąteczna),
  • rozbudowany pakiet socjalny.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych