SM Spomlek Oddział w Młynarach zatrudni AUTOMATYKA

Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
główne zadania
  • utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn, urządzeń  i instalacji w zakresie elektrycznym, automatyki i informatyki
  • bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji  technicznej
  • prowadzenie właściwej gospodarki  materiałami, narzędziami  i wyposażeniem stanowiska pracy
  • praca na dwie zmiany
wymagania
  • wykształcenie - automatyk - wyższe kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne); technik automatyk - minimum średnie techniczne kierunkowe j.w.
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania i automatyki
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
  • mile widziana umiejętność  diagnozowania maszyn przemysłowych, programowania PLC oraz konfigurowania i obsługi napędów i falowników
  • sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i chęć zdobywania wiedzy
oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji
  • atrakcyjne benefity: fundusz świadczeń socjalnych, programy pracownicze, dofinansowania do nauki języków obcych, do studiów, karty multisport i inne.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 511... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych