SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA MASZYN (M/F)

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Poznań

Szczegóły ogłoszenia

Znasz zagadnienia związane z bezpieczeństwem maszyn? Dyrektywa Maszynowa, Dyrektywa Narzędziowa oraz regulacje krajowe nie są Tobie obce? Pilnie poszukujemy osoby do współpracy!

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie dokumentacji wymaganych prawem polskim dotycząceych budowy oraz eksploatacji maszyn;
  • Wykonywanie inspekcji Ocen Zgodności;
  • Weryfikacja poprawności dokumentacji maszyn oraz dokumentacji związanych z użytkowaniem stanowisk pracy;
  • Wykonywanie raportów Ocen Zgodności;
  • Określanie i weryfikacja stref niebezpiecznych dla maszyn oraz stanowisk pracy;
  • Obliczanie poziomów bezpieczeństwa;
  • Wykonywanie projektów nadrzędnych układów bepzieczeństwa;
  • Prace nad dostosowaniem maszyn do wymaganych poziomów bezpieczeństwa.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika lub Budowa Maszyn);
  • Udokumentowane doświadczenie;
  • Znajomość praktycznego stosowania Dyrektyw Maszynowej 2006/42/WE oraz Narzędziowej 2009/104/WE oraz norm zharmoznizowanych;
  • Znajomość języka angielskiego technicznego na poziomie komunikatywnym (konieczność wykonywania dokumentacji w języku angielskim);
  • Gotowość do realizacji zleceń na terenie całego kraju (wyjazdy przeważnie jednodniowe) jak i kontraktów międzynarodowych;
  • Prawojazdy kat. B;
  • Mile widziane lecz nie wymagane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;
  • Mile widziana lecz nie wymagana zjamomość zagadnień związanych z Dyrektywami ATEX (Dyrektywa ATEX 114 oraz ATEX 137).
Oferujemy:
  • Współprace w międzynarodowym środowisku, kontakty z firmami działającymi globalnie;
  • Praktyczne wykorzystanie wiedzy i umiejętności;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Szeroki zakres szkoleń;
  • Udział w wydarzeniach branżowych;
  • Narzędzia do wykonania zakresu obowiązków, w tym samochód służbowy;
  • Fantastyczną atmosferę pracy :-).
W CUBE SYSTEMS relacje między pracownikami budujemy na zasadach partnerskich. Współpracownicy są naszym najcenniejszym dobrem i zawsze jesteśmy otwarci na ludzi utalentowanych w różnych specjalistycznych dziedzinach. Traktujemy naszą pracę bardzo poważnie - i traktujemy ją osobiście. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi pracownicy decydują o naszym sukcesie. Jeżeli jesteś uczciwy, rzetelny, nie boisz się nowych wyzwań i zależy Ci na stabilnej pracy w firmie działającej na międzynarodowych rynkach prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

PASJA@CUBESYSTEMS.PL

Lub pocztą tradycyjną na adres:

CUBE SYSTEMS Sp. z o.o.
Dział Kadr
ul. Św. Michała 58
61-005 Poznań
POLAND
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry