Specjalista ds. nowych projektów i zatwierdzania dostawców

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Mrągowo

Pełen etat
Umowa
Dla naszego klienta, producenta z branży automotive poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Mrągowo

Zakres obowiązków:
·       Koordynacja wzorcowania i zatwierdzanie komponentów zakupowych do produkcji seryjnej
·       Koordynacja całościowa projektu
·       Wdrażanie nowych projektów i produktów
·       Współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązywania problemów
Wymagania:
·       Doświadczenie na podobnym stanowisku
·       Wykształcenie wyższe techniczne
·       Znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych (guma,plastik)
·       Znajomość pracy w środowisku MS Windows, pakiecie MS Office oraz MS Project
·       Umiejętność projektowania procesów technologicznych
·       Wiedza w zakresie metod Lean Manufacturing
·       Mile widziana znajomość norm IATF 16949 oraz ISO, APQP, VDA
·       Samodzielność w podejmowaniu decyzji i poczucie odpowiedzialności za powierzony zakres obowiązków
Nasz klient oferuje:
·       Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
·       Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
·       Innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy u producenta produktów Premium
·       Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych