Specjalista ds. Serwisu (farmy PV) Miejsce pracy: Częstochowa / Toruń / Olsztyn

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Elektryka i Energetyka Toruń/Olsztyn/Częstochowa

Pełen etat
Umowa
  • B2B (FV)
Opis stanowiska:
  • Realizacja przeglądów i prac serwisowych
  • Sprawne rozwiązywanie problemów w terenie
  • Usługi serwisu oraz reakcji na awarię w wyznaczonym czasie
  • Serwis systemów fotowoltaicznych wielkopowierzchniowych (farmy od 1MWp)
  • Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV
  • Utrzymanie produkcji energii farm
  • Bezpośredni kontakt z dostawcami i gwarantami urządzeń – inwertery, konstrukcja wsporcza, stacja transformatorowa
  • Prace serwisowo-monterskie w stacji transformatorowej SN
Wymagania:
  • Wykształcenie min średnie lub wyższe techniczne / elektrotechnika lub powiązane
  • Uprawnienia SEP min 1KV D/E,
  • Mile widziane doświadczenie w instalacjach fotowoltaicznych (osoby z doświadczeniem w mikro instalacjach PV)
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do wyjazdów
  • Dyspozycyjność wyjazdowa
  • Umiejętność czytania projektów wykonawczych budowlanych i elektrycznych
  • Odpowiedzialność za prace prowadzone we współpracy z OSD na podstawie Instrukcji Współpracy Ruchowej
  • Działalność gospodarcza lub gotowość do otwarcia
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Profesjonalny, energiczny zespół
  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne
  • Rozwój na wielu obszarach inżynierii elektrotechnicznej

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych