Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Polska

Szczegóły ogłoszenia

Cześć!
Dla naszej zaprzyjaźnionej firmy poszukujemy osoby, która zainteresowana będzie rozwojem, nauką i podróżowaniem, co w połączeniu pozwoli na zdobycie sporego doświadczenia. Praca również dla osób kończących studia lub szukających pierwszych doświadczeń.
W pracy będziesz miał/a możliwość zajmowania się takimi zadaniami jak:
  • Przygotowanie i konfiguracja oprogramowania
  • Wdrażanie aplikacji na instalacji u Klienta
  • Przeprowadzenie testów, analiza i raportowanie
  • Nadzór nad systemem po etapie wdrożenia
  • Szkolenie personelu obsługi klienta z wdrożonych systemów informatycznych
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenie wyższe (Informatyka, Elektronika, Automatyka)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (i/lub niemieckiego)
  • Podstawowa wiedza z zakresu struktur sieci komputerowych i konfiguracji serwerów
  • Znajomość: Linux, SQL, baz danych, Python
  • Podstawowe doświadczenie z językami: Java, C, C++, C#
  • Gotowość do częstych kilkutygodniowych wyjazdów zagranicznych – warunek konieczny (około 80% czasu w roku, w cyklach 6 - 8 tyg. delegacja, 1-3 tygodni przerwa)
Co oferujemy?
  • Dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie informatyki
  • Bardzo interesującą pracę w międzynarodowych projektach Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o bardzo stabilnej i bardzo silnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Bardzo samodzielne i elastyczne stanowisko pracy z wyzwaniami
  • Praca jest dla ludzi, którzy bardzo chcą się rozwijać zawodowo, podejmować codzień wyzwania z nowościami i lubią dużo podróżować
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie tylko CV w języku polskim oraz CV w języku angielskim
Jeśli odpowiada Ci system pracy, który w 80% czasu opiera się o wyjazdy, ale chcesz zwiedzać Świat, poznawać ludzi, ulepszyć swoje umiejętności językowe, zdobyć międzynarodowe doświadczenie w branży, a do tego zarabiać całkiem nieźle, to oferta jest dla Ciebie!
Brzmi interesująco? Nie zastanawiaj się, aplikuj już teraz i pozwól poszerzyć swoje horyzonty! ;)

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych