Szkolenia SEP, uprawnienia dla elektryka - zapraszamy na szkolenia w całej Polsce

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Szkolenia: Elektryczne Katowice

Szczegóły ogłoszenia


Zapraszamy na szkolenia otwarte osoby prywatne oraz na szkolenia zamknięte firmy - w tym przypadku kalkulacja kosztów i zakresu zostanie przygotowana indywidualnie i dostosowana do potrzeb zleceniodawcy.
Szkolimy i egzaminujemy w całej Polsce. Szczegółowy terminarz szkoleń SEP znajduje się na stronach uprawnieniaelektryka.pl w zakładce TERMINARZ.
Dla firm szkolenia są organizowane według potrzeb co do zakresu oraz lokalizacji.

Nasza oferta zawiera:
  • Uprawnienia elektryczne G1
Kurs skierowany do osób zajmujących się eksploatacją lub/i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetyczne w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym, dla urządzeń wytwarzających, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną.
  • Uprawnienia cieplne G2
Kurs skierowany do osób zajmujących się eksploatacją lub/i dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym, dla urządzeń wytwarzających, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.
  • Uprawnienia gazowe G3
Szkolenie jest przeznaczone dla osób zajmujących się eksploatacją lub/i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym, dla urządzeń wytwarzających, przetwarzające, przesyłające i zużywające gaz oraz inne urządzenia, instalacje i sieci gazowe.
  • Szkolenia pomiarowe
Kurs skierowany do osób zajmujących się eksploatacją lub/i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetyczne w zakresie prac kontrolno-pomiarowym, dla urządzeń wytwarzających, przetwarzające, przesyłające i zużywające energie elektryczną oraz inne urządzenia elektroenergetyczne.
  • Szkolenie elektryczne 30h – wiedza wraz z praktyką od podstaw!
Kurs skierowany do osób chcących zdobyć nowy fach lub podnieść kwalifikacje w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1kV.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry