Techniczny kierownik ds. utrzymania infrastruktury - Stargard

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Stargard

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Opis stanowiska:
  • Praca w ramach utrzymania infrastruktury Klienta we Wrocławiu
  • Utrzymanie infrastruktury technicznej nieruchomości komercyjnej zgodnie z wymogami technicznymi, prawa budowlanego oraz oczekiwaniami Klienta
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientem
  • Zarządzanie oraz wsparcie zespołu obsługi technicznej
  • Nadzór nad pracą podwykonawców tak aby zapewnić najlepszą jakość serwisu
  • Tworzenie planów inwestycyjnych
  • Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, napraw
  • Ciągłe doskonalenie jakości realizacji usług poprzez wymianę doświadczeń i wdrażanie najlepszych rozwiązań rynkowych
Wymagania od kandydatów:
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z technicznym zarządzaniem nieruchomościami
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, firmami podwykonawczymi oraz budżetem
  • Umiejętność budowania relacji z Klientem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym
  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność raportowania w tym finansowego
  • Umiejętnośc budowania zespołu
  • Samodzielność przy wykonywaniu powierzonych działań
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę - stanowisko docelowo przewidziane jest na czas nieokreślony
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Benefity w ramach funduszu socjalnego
  • Dobrą atmosferę i warunki
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry