Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Kraków

Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Twoją pasją jest elektronika lub automatyka?
Posiadasz wykształcenie i/lub doświadczenie związane z elektroniką / automatyką?
Dla naszego Klienta, Lidera w branży tytoniowej, firmy Philip Morris Polska w Krakowie - poszukujemy pracowników na stanowisko: technik elektronik
Jeśli posiadasz  wykształcenie lub doświadczenie związane z elektroniką / automatyką to ta oferta jest dla Ciebie!
Gwarantujemy że się z Tobą skontaktujemy

  • Umowa o prace, zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia w obszarze Elektroniki i Automatyki w nowoczesnym parku maszynowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (425 zł dodatku za system 4 brygadowy, opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków ubezpieczenie na życie)
  • Bogaty pakiet szkoleń wprowadzających i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów, pozwalającą na pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych
    Obowiązki :
  • Wykonywanie przeglądów elektronicznych, automatycznych i pneumatycznych
  • Utrzymanie maszyn i urządzeń w bardzo dobrym stanie technicznym
  • Rozwiązywanie problemów maszyn i urządzeń oraz systemów sterowania
  • Prowadzenie ewidencji napraw, kalibracji i testów oraz aktualizowaniem dokumentacji technicznej
  • Doskonalenie procesów i wdrażaniem poprawek
    Oczekujemy:
  • Wykształcenia kierunkowego o profilu elektronicznym lub automatycznym
  • Doświadczenia zawodowego związanego z elektroniką lub automatyką,  środowiskiem przemysłowym(systemy sterowania maszyn, linii produkcyjnych
  • Uprawnień SEP do 1 kV
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych, dokumentacji i instrukcji
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym( dodatkowy atut)
  • Umiejętności pracy w zespole i bezproblemowej komunikacji ze współpracownikami
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, 4-brygadowym (zmiany po 8 h)
  • Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych