To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Środa Śląska

Szczegóły ogłoszenia

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od ponad 20 lat i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa budynków. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia.

Technik/Elektryk
Miejsce pracy: Środa Śląska

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
- Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
- Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku
- Właściwe narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
- Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy

Opis stanowiska:
- Umiejętność diagnozowania awarii
- Praktyczna znajomość naprawy urządzeń elektrycznych i sanitarnych
- Pracowanie na dokumentacji technicznej
- Konserwacja instalacji elektrycznych
- Montaż gniazdek, włączników, oświetlenia
- Dyżury awaryjne
- Wykonywanie prac instalacyjnych, serwisowych i przyłączeniowych

Wymagania:
-Doświadczenie w obsłudze instalacji elektrycznych,
-Samodyscyplina i zaangażowanie w pracę, umiejętność pracy w zespole,
-Podstawowa umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
-Ukończona szkoła zawodowa elektryczna lub technikum elektryczne

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysyłanie CV .

Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli:
„Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie https://www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.

Informujemy:
„Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Flisa 2, 02-247 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 3466 6, NIP 676177157  6. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry