Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Automatyka Góra Kalwaria

Pełen etat
Umowa
Firma produkcyjna z branży opakowaniowej, poszukuje osoby na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bezpieczne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, która właśnie buduje kolejną fabrykę;
  • Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi;
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover;
  • System pracy 4-zmianowy (1 dzień - zmiana ranna, 2 dzień - zmiana wieczorna, 2 dni wolne).

Obowiązki:
  • Diagnozowanie i naprawy układów mechanicznych, pneumatycznych i elektrycznych;
  • Wykonywanie konserwacji maszyn i działań prewencyjnych;
  • Rekomendowanie działań naprawczych;
  • Umiejętność działania pod presją czasu oraz w zespole;
  • Raportowanie w systemie działań podejmowanych na maszynach;
  • Podejmowanie działań korygujących oraz doskonalących w ramach utrzymania maszyn.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu lub pokrewnym w firmie produkcyjnej – minimum 3 lata;
  • Wiedza z pneumatyki, mechaniki, automatyki, umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy w zespole i szybkiego podejmowania decyzji;
  • Znajomość obsługi komputera – MS Office;
  • Uprawnienia SEP 1kV.
Zapraszamy do omówienia szczegółów oferty i stanowiska!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych