Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Nowy Tomyśl

Pełen etat
Umowa
Agencja Personalna PGB Human Resources, dla swojego stałego Klienta branży Automotive, w związku z rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko: Technolog.
Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Opis stanowiska:

  • Współpraca z działami technicznymi Klientów polskich i zagranicznych oraz działem produkcji
  • Tworzenie list materiałowych
  • Tworzenie planów pracy
  • Bieżąca realizacja zamówień klienta
Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane skończone kierunki związane z mechaniką/mechaniką lub budową maszyn
  • Znajomość SAP
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność do planowania pracy własnej
  • Bardzo dobra techniczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Ze strony Klienta:

  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenia
  • Szkolenia z zakresu SAP i CAD
  • Praca w godzinach 8-16, z możliwością przesunięcia 7-15 lub 9-17
  • Pakiet medyczny LuxMed
  • Częściowe finansowanie pakietu Multisport

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych