Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inne Śrem

Pełen etat
Umowa
Dla naszego klienta z branży przemysłu ciężkiego poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Technolog

Główne zadania:
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej;
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów wykonania zleceń;
  • Normowanie procesu technologicznego oraz nadzór nad realizacją;
  • Współudział przy opracowywaniu działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom;
  • Wsparcie technologiczne dla pracowników innych działów;
  • Kompleksowe prowadzenie nowych uruchomień;
  • Udział w spotkaniach i audytach;
  • Optymalizacja procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Odlewnictwo, Metalurgia lub pokrewne)
  • Znajomość zagadnień związanych z odlewnictwem
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów typu CAD oraz rysunku technicznego
  • Doświadczenie w projektowaniu 3D
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Otwartość na nowe rozwiązania oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość j. ang. na poziomie min. B1
  • Zaangażowanie w prowadzenie projektów, najlepiej samodzielne prowadzenie projektów

Nasz klient oferuje:
  • Pracę w systemie 1-zmianowym
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji oraz doświadczenia
  • Dofinansowanie/finansowanie kursów, certyfikatów, studiów itp.
  • Jasna ścieżka rozwoju

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych