Tokarz / Frezer (Maszyny konwencjonalne)

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Operator Dąbrowa Górnicza

Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Oferujemy:
• Pracę od zaraz;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
• Początkowe wynagrodzenie 4000 PLN brutto/mies. + dodatki;
• Nadgodziny płatne 100% dla chętnych;
• Możliwość szybkiego przejścia pod firmę.

Zadania:
• Praca w dziale obróbki mechanicznej;
• Obsługa maszyn konwencjonalnych;
• Dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów.

Wymagania:
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym;
• Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane średnie techniczne);
• Doświadczenie w obszarze obróbki;
• Brak ograniczeń zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej.

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych