Tokarz - operator tokarek manualnych

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Operator Poznań

Pełen etat
Umowa
Naszym klientem jest wiodący producent. Poszukujemy osoby, która dołączając do zespołu obejmie stanowisko:

Tokarz manualny
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

• Obsługa i ustawianie tokarek uniwersalnych i/lub automatów tokarskich
• Dobór narzędzi skrawających i parametrów skrawania
• Kontrola poprawności wykonanych metali
• Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe, mile widziane w kierunku operatora obrabiarek
• doświadczenie jako tokarz na maszynach konwencjonalnych
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełny etat
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
• Pakiet socjalny – dofinansowanie do wypoczynku, karty MultiSport, szkolenia
• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.
r Cert. AP nr 6231

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych