Programista Robotów Przemysłowych

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Robotyka Śląsk

Szczegóły ogłoszenia

Ahead Professionals - Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Obecnie dla naszego klienta, lidera w branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista robotów przemysłowych

Oferujemy :
■  Konkurencyjne wynagrodzenie, dopasowane do indywidualnego doświadczenia i umiejętności
■  Możliwość wyboru formy zatrudnienia
■  Pracę dla najlepszych firm w branży
■  Innowacyjne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
■  Nowe wyzwania i możliwości rozwoju, przy jednoczesnym realizowaniu pasji z dziedziny automatyki i robotyki
■  Międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne
■  Służbowy samochód, laptop oraz telefon

Zadania:
■  Programowanie robotów przemysłowych
■  Uczestniczenie w programowaniu zrobotyzowanych linii produkcyjnych
■  Tworzenie dokumentacji technicznej
■  Prowadzenie nadzoru nad procesem produkcyjnym i optymalizacją jakości produktu
■  Prowadzenie szkoleń dla operatorów
■  Realizacja powierzonych zadań u klienta (w Polsce i za granicą)
■  Porozumiewanie się w języku angielskim/niemieckim

Idealny kandydat::
■  Posiada wyższe wykształcenie techniczne
■  Jest pasjonatem automatyki i robotyki
■  Posiada komunikatywną znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
■  Jest zaznajomiony ze sterownikami PLC
■  Posiada umiejętność rozwiązywania złożonych zadań i problemów
■  Jest otwarty na podróże biznesowe
■  Ma prawo jazdy kat. B
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry